Reprodukcja i Archiwizacja

Czym jest reprodukcja/digitalizacji i archiwizacja fotografii?

 

Każdy w swoich domowych zbiorach posiada stare analogowe odbitki, negatywy czy niegdyś bardzo popularne diapozytywy - slajdy.

Na pewno w wielu przypadkach klisze z pamiątkowymi fotografiami gdzieś się zapodziały lub uległy zniszczeniu. Oferujemy państwu zatem ratunek! Za pomocą profesjonalnego skanera CANON skanujemy odbitki do formatu A4  dając im drugie, cyfrowe życie w formie .jpg i .tif! Rozdzielczość skanowania materiałów refleksyjnych to 4800 dpi! Tak zarchiwizowane odbitki klient dostaje nagrane na płytę CD lub od razu wydrukowane i powielone metodą druku termosublimacyjnego w dwóch dostępnych formatach. Klasycznym albumowym 10x15cm i nieco większych 23x15cm. Szczegółowe info na temat druku sublimacyjnego i skanera znajdą Państwo w zakładce TECHNOLOGIA.

Negatywy i slajdy skanujemy - w zależności od oczekiwań klienta - w rozdzielczości optycznej  2400 do 6400 dpi. Wysoka rozdzielczość zeskanowanych materiałów pozwala na wysokiej jakości wydruk.

Dajmy starym, szlachetnym fotografiom szanse! Niech wrócą wspomnienia minionych lat. Zachęcam do skorzystania z oferty reprodukcji i archiwizacji fotografii, bo tak na prawdę pozostaną po nas tylko wspomnienia, które z czasem ulecą, a fotografia w swojej archiwalnej postaci przetrwa nawet 200 lat wywołując westchnienie i refleksje osób ją oglądających.